Ücretsiz ingilizce dersi indir

Ücretsiz ingilizce dersleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlerle paylaşacağımız ders seti, yine Effortless English sisteminden. Aşağıdaki download linklerine sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet sekmesine tıklayarak dersleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dersimizin adı Storytelling. Herzaman olduğu gibi dersin en önemli bölümü mini story mp3 dosyasıdır. Ders setini bilgisayarınıza indirdikten sonra bir hafta boyunca hergün bir kaç kere dinleyin. bir hafta sonunda derste geçen yeni kelimeleri özümsemiş olacaksınız. ingilizce çalışmalarınızda sizlere daha önce de bahsettiğimiz gibi tekrarlı dinleme yaparak çok hızlı bir şekilde ingilizcenizi geliştirebilirsiniz. ingilizce eğitimi için daha önce sitemizde yayınladığımız harika tekniklere, yazımızın en altındaki linklerden ulaşabilirsiniz. 

Dersin metin (Pdf) dosyasini indirmek için burayı tıklayın
Audio mp3 dersini indirmek için burayı tıklayın

Alternatif download linki:
Derslerin tümünü birden set olarak (rar dosyası içinde) indirmek için burayı tıklayın
(Rar şifresi: power-english.net)

Not: Mini Story mp3 dersinde A.J. Hoge’un sorduğu basit sorulara (gerekirse dersi durdurarak) yüksek sesle cevaplar verin. İlk dinlediğinizde zorlanırsanız sadece dinleyin. Sonraki dinlemelerinizde mutlaka cevap vermeye çalışın. Effortless English derslerini bu şekilde çalışırsanız (hergün en az bir saat) kısa süre sonra kelime bilginiz, anında anlama ve akıcı konuşma beceriniz çok hızlı bir şekilde gelişecektir.

Effortless English Sitesini ziyaret edin


Konuyla ilgili önceki yazılarımız:

Effortless English Sistemi
Effortless English Kural 1: Kelime Ezberlemeyin!
Effortless English Kural 2: Gramer Çalışmayın!
Effortless English Kural 3: önce ingilizce dinleyin!
Effortless English Kural 4: Yavaş ve Derinden Öğrenme!
Effortless English Kural 5: Point Of View Gramer Dersleri!
Effortless English Kural 6: Gerçek ingilizce öğrenin!
Effortless English Kural 7: Dinle ve Cevapla Tekniği!
Effortless English indirme rehberi

PAYLAŞMAK GÜZELDİR:

Merhaba arkadaşlar, internetten İngilizce öğrenmek istiyorum diyenlere yardımcı olmak için bir çok faydalı içerikleri sitemizde paylaşıyoruz. Yayınladığımız İngilizce video dersleri, makaleler ve mp3 dinleme derslerini faydalı buluyorsanız, sosyal medyada sitemizi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Hepinize teşekkür ediyor, İngilizce eğitiminizde başarılar diliyoruz.

    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder

Akıcı ingilizce konuşmak - Yorumlarınız Değerlidir