Yoğunlaştırılmış İngilizce Eğitimi

Bugünkü yazımızda sizlere, bilgisayarınıza indirip tekrar tekrar dinleyerek ingilizcenizi geliştireceğiniz bir mp3 ingilizce dersini paylaşıyoruz. Bedava ingilizce mp3 dersinizi aşağıdaki bağlantıya sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet komutuyla bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz mp3 dersini bir hafta boyunca hergün bir kaç kere dinleyin. Böylece ingilizcenizi geliştirecek ve aynı zamanda dersimizin konusu olan yoğun ingilizce hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Şimdi burayı tıklayarak ingilizce mp3 dersini bilgisayarınıza indirin. Dersin türkçe tercümesini aşağıda okuyabilirsiniz.

Yoğun ingilizce pratik yaparak İngilizceyi daha hızlı öğrenin. Bazen yavaş öğrenme süreciyle yoğun ingilizce çalışarak, bir ayda mükemmel bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

Yoğun İngilizcede beyniniz İngilizceye derinlemesine odaklanır. Daha çok öğrenirsiniz ve daha uzun zaman hatırlarsınız. Daha iyi ingilizce konuşursunuz. Tam bir ay boyunca yoğun ingilizce çalışırsanız kendinize olan güveniniz gelişir. Bunu bir yılda 3-5 kere uygulayın.

Nasıl yoğun ingilizce çalışılır? Benim önerim günde 4 saat ya da daha çok ingilizce çalışmaktır. Gün boyunca çalışma süresini bölmelisiniz. Meseala, sabahları bir saat, öğlen bir saat, akşam eve giderken bir saat ve uyumadan önce bir saat çalışabilirsiniz.
 
Önerdiğim Çalışma Planı:

1) Yoğun ingilizce çalışma ayınız boyunca her gün iki saat ingilizce Effortless English derslerimizi dinleyin. Özellikle dersin makalesine, Mini story ve POV mini story mp3 derslerine odaklanın. Bunlar en önemli ve faydalı derslerimizdir. Bu derslere odaklanarak her gün iki saat ingilizce dinlerseniz anlamanız ve ingilizce konuşmanız çok çabuk gelişecektir.

2) Günde bir saat ingilizce filmleri dinleyin. Filmlerle ingilizce öğrenme tekniğimizi kullanarak bir bölümü 3-7 gün boyunca çalışın. Önce kelimeleri ve anlamı yakalamak için altyazı kullanın. Sonra aynı anda hem dinleyin, hem altyazıyı okuyun. Son olarak da altyazıyı kapatıp sadece o bölümü tekrar tekrar dinleyin.

3) Hergün bir saat kolay okuma parçaları okuyun. Çocuk hikayelerini başlangıç için öneriyorum. Sonra dereceli olarak daha zor okuma parçaları bulabilirsiniz. Okuduğunuz kitabı anlamak için sözlüğe ihtiyaç duymamalısınız. Eğer sözlüğe ihtiyaç duyuyorsanız, o parça sizin için zor demektir. Daha kolay bir parça bulun.

Yurakıraki yoğun çalışma planını 30 gün boyunca izleyerek, ingilizce yeteneklerinizde ani, büyük ve mükemmel bir ilerleme kaydedeceksiniz. Dinleme, anlama ve konuşma beceriniz harika bir gelişme gösterecek. İngilizce kelime bilginiz çabucak gelişecek. İngilizce konuşurken kendinize güveniniz gelecek.

Bu çalışma planını sürekli izlemek zorunda değilsiniz. Ama 30 gün boyunca kullanmayı deneyin. Bu yoğun ingilizce çalışmayı her 2 ya da 3 ayda bir uygulayın. Harika sonuçlar elde edeceksiniz.Benzer İngilizce Dersleri:

PAYLAŞMAK GÜZELDİR:

Merhaba arkadaşlar, internetten İngilizce öğrenmek istiyorum diyenlere yardımcı olmak için bir çok faydalı içerikleri sitemizde paylaşıyoruz. Yayınladığımız İngilizce video dersleri, makaleler ve mp3 dinleme derslerini faydalı buluyorsanız, sosyal medyada sitemizi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Hepinize teşekkür ediyor, İngilizce eğitiminizde başarılar diliyoruz.

    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönderme

Akıcı ingilizce konuşmak - Yorumlarınız Değerlidir